UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Większość wypowiedzi, zwłaszcza tych negatywnych, świadczy o poziomie kulturalnym i intelektualnym ich autorów. Uważam, że etyka powinna być przedmiotem obowiązkowym od I klasy szkoły podstawowej, inaczej takich "inteligentów" będzie nam niestety przybywać.