UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Kurde, żałosne są te komentarze. Każdy ma prawo sobie demonstrować. Zarówno zwolennicy PO jak i inni obywatele. To się właśnie nazywa demokracja i po to właśnie mój tata rzucał kamieniami w milicjantów, by teraz każdy obywatel mógł sobie demonstrować w sprawie jaką uważa za swoją i słuszną. Jak ktoś ma jakiś problem z demonstracją zorganizowaną w obronie TV Trwam, to niech sobie zorganizuje demonstrację w obronie słuszności decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Co za problem? A wyszydzanie i rzucanie obelgami pod adresem innych obywateli, świadczy tylko i wyłącznie o niskim poziomie świadomości czyniących to. No, ale to znana prawda psychologiczna, że każdy chce się czuć lepszy od innych, zwłaszcza człowiek z dużą ilością kompleksów.
Misio2007