UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co za obłuda ze strony Rydzyka - nigdy jego telewizja nie była nadawana analogowo-naziemnie tylko przez satelitę i kablówkę, więc brak koncesji na nadawanie cyfrowo-naziemnie nic nie zmieni dalej będą mogli zwolennicy tej telewizji ją oglądać - z tego zamieszania wynika tylko jedno, słuchaczami tej telewizji są ludzie małointeligentni nie rozumiejących rzeczywistości. Skąd ojczulek by wziął 20 parę milionów na koncesję, pewnie jakby ją dostał to już by za nią nie zapłacił:) i z pewnością jakby ją dostał rozwinąłby biznes z tunerami cyfrowymi telewizji naziemnej markowanymi swoim nazwiskiem jedynymi słusznymi do odbioru jego stacji:), a tu klops - biznesu nie będzie:)

mac0000

Anuluj