UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większość wypowiedzi, zwłaszcza tych negatywnych, świadczy o poziomie kulturalnym i intelektualnym ich autorów. Uważam, że etyka powinna być przedmiotem obowiązkowym od I klasy szkoły podstawowej, inaczej takich "inteligentów" będzie nam niestety przybywać.