UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większość wypowiedzi, zwłaszcza tych negatywnych, świadczy o poziomie kulturalnym i intelektualnym ich autorów. Uważam, że etyka powinna być przedmiotem obowiązkowym od I klasy szkoły podstawowej, inaczej takich "inteligentów" będzie nam niestety przybywać.


Anuluj