UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo Marta! Wszyscy piszą o "akcji mobilizacyjnej" napędzanej przez Rydzyka, a nie wiele mediów w tym kontekście przywołuje rzecz najważniejszą - decyzja KRRiTV w sprawie multipleksu była podyktowana interesem innych nadawców (TVT deklaruje, że nie ma środków pozwalających na partycypację w kosztach utrzymania platformy cyfrowej), którzy musieliby TVT de facto utrzymywać na platformie. A przede wszystkim TVT w wyniku tej decyzji nie przestanie nadawać, bo nadawała i nadaje drogą kablową (dodam, że miejsca na multipleksie w pierwszej kolejności otrzymali nadawcy analogowi, ta forma transmisji zostanie wyłączona)! Także szacun za wierność faktom! :)
kasaki