A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kanał multipleksowy dla telewizji Trwam będzie i bez tych pochodów. Tu raczej chodzi o formę zaistnienia. Ludzi straszą po to by byli w gromadzie. .. .taka akcja pisowa. .. .destabilizacyjna. .. Szkoda tylko iż rozwarstwia to społeczeństwo. Może jednak bez tych epitetów i wrogości. Trochę to przypomina krzyk strachu, trochę rozpaczy, trochę nienawiści. .. .i beznadziei. Jutro też będziemy musieli jakoś żyć razem. .. .. i tacy od lewa do prawa. .. nie traćmy realnego oglądu. W Elblągu jest wiele środowisk tak od siebie odmiennych i dobrze było by każdemu dać szansę na normalność. Pozdrawiam wszystkich i jestem za, a nawet przeciw. .. jak mawiał klasyk.
Uproszczenie transferu gotówki jest powszechnie znane, dlaczego ksiądz ma nie skorzystać; )
napis nad wejściem do kościoła:, ,otwórzcie drzwi chrystusowi "spróbujcie tam wejść jak nie ma mszy, mi się nie udało!zamknięte na cztery spusty!
Właśnie "Wolność słowa w wolnej Polsce" Mohery won do Rydzykolandu.
Może transfer gotówki jest powszechnie znany, ale moim zdaniem chrzest, komunia, ślub i pogrzeb powinien być darmowy. To jest obowiązek księdza. A za pozostałe rocznice, msze w intencjach i świadectwa powinny być za opłatą. Dziś prawdziwych katolików jak i księży z powołania wcale tak dużo nie ma. Ludzie zapomnieli po co się idzie do kościoła. Idąc do komunii składają ręce, a poza kościołem jest w nich tyle nienawiści i fałszu, że zaczynam się bać takich katolików.
Degeneraci z PO juz atakuja
O laskach i kulach to mają siłę zachrzaniać tyle kilometrów ale w tramwaju 5 minut nie wystoją. .. A tak nawiasem mówiąc to moglibyście jeszcze raz przejść z tą "manifestacją" bo nie słyszałem ani nie widziałem a chcę się trochę pośmiać :))
opodatkować pazerną stonkę ile można z ludzi doić na wiele frontów
Przecież to bardzo proste mocherki. chcecie tv trwam na multiplexie? Po prostu zapłaćcie jak reszta kanałów a nie znowu na krzywy ryj"bo my katolycy i nam sie należy"