UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję poziomu rozmowy większości osób po obu stronach "barykady". Jak dla mnie nazwa marszu trochę chybiona. Zarówno RM jak i TT szerzą swoje poglądy i do bezstronności im daleko, którą według mnie charakteryzują się wolne media. Nie oszukujmy się ale kościół staje się instytucją finansową w której często słyszy się "Co łaska ale nie mniej niż. .. ". Co do RM i TT moim zdaniem powinny dalej nadawać, a rozmówcą życzę umiejętności kształtowania poglądów na podstawie informacji z wielu źródeł a nie powtarzanie ślepo opinii "specjalistów" czy to z RM, TVN, TT czy TVP1.


Anuluj