UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratuluję poziomu rozmowy większości osób po obu stronach "barykady". Jak dla mnie nazwa marszu trochę chybiona. Zarówno RM jak i TT szerzą swoje poglądy i do bezstronności im daleko, którą według mnie charakteryzują się wolne media. Nie oszukujmy się ale kościół staje się instytucją finansową w której często słyszy się "Co łaska ale nie mniej niż. .. ". Co do RM i TT moim zdaniem powinny dalej nadawać, a rozmówcą życzę umiejętności kształtowania poglądów na podstawie informacji z wielu źródeł a nie powtarzanie ślepo opinii "specjalistów" czy to z RM, TVN, TT czy TVP1.