UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

witam wszystkich przeciwnikow i zwolennikow ojca r!!! pomijajac wszystkie komentarze - chce nie placic podatkow, chce odzyskac moje ziemie i chce z ludzi robic debili - a nie moge-dlaczego ?? bo nie chodze w czarnej sukience= bo nie jestem ksiedzem, ani senatorem, ani poslem-coz te slowa znacza? kazdemu tylko zle sie kojarza i tyle- nie mozna byc czlowiekiem bedac wyzej wymienionymi i tyle. kropka.