UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani Basiu! To oburzające, że nie ujęto Pani na żadnym ze zdjęć. W końcu jako jedna z niewielu zaniżała tam pani średnią wieku.
Pani Basiu! To oburzające, że nie ujęto Pani na żadnym ze zdjęć. W końcu jako jedna z niewielu zaniżała tam pani średnią wieku.