UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie byłem na manifestacji! Nie jestem katolikiem i fanem Rydzyka! Za to od razu widać że Wy wszyscy tu piszący jesteście zorientowani w temacie! Prowadzeni na smyczy przez Michnika, Miecugowa, Durczoka. .. zero samodzielnego i wolnego myślenia. Co wam powiedzą w TVN to i wy powiecie. LEMINGI bez mózgu! Tu nie chodzi o jakieś katolskie prawa, ale w ogóle o wolność dostępu do przestrzeni medialnej opanowanej w Polsce przez wybrańców i zaprzańców! Włączcie samodzielne myślenie matoły! Mohery w gruncie rzeczy wyszły na ulice i bronią WASZEJ PIEPRZONEJ WOLNOŚCI!!!!
niekatol