UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
No więc jak chyba większość odradzam wyboru ZST na swoją drogę do przyszłości; ] W tej placówce można poczuć się jak w zakładzie karnym chociaż i tam mają czasem lepiej, szkoła zamknięta na klucz. Pamiętam nawet w tamtym roku jak było ciepło wszyscy musieliśmy siedzieć całymi przerwami w szkole zamiast spędzić miło czas na terenie szkoły. Tak jak ktoś już pisał, zgłaszanie problemów? po co jak i tak nikt z tym nic nie robi. Nasze prośby i skargi znajdują się głęboko w poważaniu. Przyznam atmosfera fajna, nauczyciele spoko. Od czasu utworzenia klas mundurowych reszta profili jest na każdym kroku odpychana na bok, oddzielne imprezy, wyróżnienia etc. Natrafiamy nawet na sytuacje kiedy Pani woźna ma prawa porównywalne z dyrekcja. .. Ogólnie jeżeli chcecie zmarnować 4 lata swojego pięknego życia to zapraszam !
Uczeń