UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odradzam ZST na Grottgera!!! Ludzie nie róbcie swojej życiowej pomyłki, poziom bardzo niski. .. nauczyciele przychodzą kiedy się im chce. .. ŁAZIENKI sa zamykane na klucz( wiec jak chcesz załatwić swą potrzebę fizjologiczna to robisz w spodnie. .. a już nie wspomnę a PANI MGR INZ za która się uważa WOŹNA przydziele sobie większe prawa od nauczyciela!!! Co ja mówię od DYREKTORA!!! Przytoczę tu sytuacje w zimę tego roku. .. Uczniowie wyszli na przerwie do sklepu znajdującego sie koło szkoly, a WOŹNA widząc uczniów zamkneła na klucz główne dzwi i kazała stac cała godzinę na mrozie. .. a mrozy tej zimy dochodził do -30 stopni! I co to jest normalne??? w sweterkach?? Szkoła jest jak więzienie. .. poza tym w szkole ciągle unosi się zapach zgniłych jaj. .. fuuu. .. kanalizacje niech zrobia. .. . ODRADZAM wyboru tej szkoly! I PROSZĘ od miasta o porządne kontrole tej szkoły!!!!

Uczeń ZST

Anuluj