UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy gimnazjaliści odradzam Wam Technikum budowlane (ZST) zmarnujecie tam 4 lata ze swojego życia. Nauczyciele nie przychodzą na lekcje, już nie wspominając, że Panie Dyrektor przypisze sobie godziny i nie przychodzi na nie. Są i tacy nauczyciele którym się zabierze kartke to niewie co robic !!! odradzam szkołe w 100 %
Absolwent