UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj, droga młodzieży, uczniowie ZST, chyba za mocno przyzwyczailiście się do tego, że wszystko się za Was robi, najpierw w domu, a potem tego samego oczekujecie po szkole. Nikt się za Was nie nauczy, i nikt nie zda egzaminów, a na pewno nie nauczyciele. Oni są od tego, żeby Wam powiedzieć, czego się nauczyć i w jaki sposób - a wy takich prostych rzeczy nie pojmujecie. A poziom widać po wypowiedziach. POPRZEZ pisze się razem - ile to lat spędził kolega w szkole? A na j. polski to się chodziło i lektury czytało? Nic dziwnego, że uczeń zdał słabo maturę :) Takie czasy mamy, że teraz zamiast rozliczać ucznia z wyników JEGO NAUKI rozlicza sie nauczycieli. Każdy wie, że glina do ulepienia jest różnej jakości, i chociażby nie wiadomo co robił, i tak ze słabego materiału nic nie ulepi. TAK WIĘC DRODZY UCZNIOWIE, WEŹCIE SIE DO NAUKI zamiast wypisywać takie brednie.

wrota piekieł

Anuluj