UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Odradzam szkołę ZST. Nauczyciele zajmują się tylko klasami policyjnymi. W tamtym roku zdałem bardzo słabo maturę po przez nauczycieli którzy nie przychodzili na lekcje a wymagali. Szkoda marnowac 4 lat. Drodzy gimnazjalisci nie marnujcie 4 lat w ZST bedziecie mocno żałowac !!!!
Uczeń