UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy gimnazjaliści odradzam Wam Technikum budowlane (ZST) zmarnujecie tam 4 lata ze swojego życia. Nauczyciele nie przychodzą na lekcje, już nie wspominając, że Panie Dyrektor przypisze sobie godziny i nie przychodzi na nie. Są i tacy nauczyciele którym się zabierze kartke to niewie co robic !!! odradzam szkołe w 100 %
Absolwent