UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj, droga młodzieży, uczniowie ZST, chyba za mocno przyzwyczailiście się do tego, że wszystko się za Was robi, najpierw w domu, a potem tego samego oczekujecie po szkole. Nikt się za Was nie nauczy, i nikt nie zda egzaminów, a na pewno nie nauczyciele. Oni są od tego, żeby Wam powiedzieć, czego się nauczyć i w jaki sposób - a wy takich prostych rzeczy nie pojmujecie. A poziom widać po wypowiedziach. POPRZEZ pisze się razem - ile to lat spędził kolega w szkole? A na j. polski to się chodziło i lektury czytało? Nic dziwnego, że uczeń zdał słabo maturę :) Takie czasy mamy, że teraz zamiast rozliczać ucznia z wyników JEGO NAUKI rozlicza sie nauczycieli. Każdy wie, że glina do ulepienia jest różnej jakości, i chociażby nie wiadomo co robił, i tak ze słabego materiału nic nie ulepi. TAK WIĘC DRODZY UCZNIOWIE, WEŹCIE SIE DO NAUKI zamiast wypisywać takie brednie.

wrota piekieł