A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tych męczarni w play-out będziemy widzieć jeszcze jedną, góra dwie odsłony, jakoś przeżyjemy:)
Istotne, co dalej. Będzie niewątpliwie wietrzenie składu, wzmocnienia o których się słyszy nieoficjalnie nie byłyby najgorsze, ale wiadomo chcieć a móc, to dwie różne sprawy. Prawdziwy test dla nowego Zarządu się zbliża.
.. .a piłkarki w Polsce to pewnie tupią nóżkami żeby dostać propozycję od Elbląga. .. kolejki podobno jak w mięsnym w latach 80-tych. .. obudźcie się! Trzeba troszkę czasu i odzyskania wiarygodności po kilku dziwnych latach, żeby wszystko wróciło do normalności!
Nie wiem czy tupią, wiem natomiast co oficjalnie powiedział Viceprezes Jankowski. Nadchodzi po prostu czas, by powiedzieć sprawdzam. I żeby nie było, życzę Zarządowi jak najlepiej, cudów personalnych także nie oczekuję, KGHM w końcu w nazwie nie mamy.
Wydaje mi się, a słucham uważnie, że Zarząd i Pan Jankowski mówili o tym, że ten rok ma być czasem porządków, a za 2 lata mamy grac o najwyższe cele, ale może coś źle zrozumiałem. .. Dla mnie to ma sens.
Nie uwierzyłbym komuś kto by powiedział, że w przyszłym roku gramy o MP. .. widząc to co widzę. Trzeba czasu, dalszych zmian i determinacji i to wszystkich, a najbardziej samych zainteresowanych :)
Wszystko się zgadza, była mowa o medalach za dwa, trzy lata. Ale powiedział także o dużych wzmocnieniach, na które klub będzie stać już w najbliższym czasie. Jak duże, zobaczymy, jak napisałem cudów nie wymagam, ale na jakieś sensowne transfery liczę, jak wszyscy chyba zresztą.
Oby było tak jak mówicie. ..
Jaki ten trampkarz kopnięty w tyłek jest ambitny czy raczej ma tak wyjątkowe wsparcie. Zastanawiam się tylko u kogo i z jakiego powodu.
Obrażanie innych to oznaka nicości. Ty pewnie marzyłeś o trampkarzach, ale miałeś za małego ptaszka i Cię nie przyjęli :P
Czemu nikt nie zauważył, że trener zaczął wprowadzać na boisko inne zawodniczki niż zwykle.
Zmiany przeprowadzone w meczu wyszły na dobre. Podkreślam też bardzo dobrą grę Eweliny Ocalewicz ( która w końcu grała dłużej niż 2 minuty na boisku i cieszyła kibiców udanymi akcjami. Zawodniczka ta jest bardzo utalentowaną zawodniczką, którą jeszcze na wiele stać ). Znakomitymi interwencjami dysponowała też Ewelina Kędzierska, a wspaniała skutecznością Agnieszka Wolska. Trzymam kciuki za Nasz klub i wierzę, że dziewczyny jeszcze pokażą na co je tak naprawdę stać.