UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem czy tupią, wiem natomiast co oficjalnie powiedział Viceprezes Jankowski. Nadchodzi po prostu czas, by powiedzieć sprawdzam. I żeby nie było, życzę Zarządowi jak najlepiej, cudów personalnych także nie oczekuję, KGHM w końcu w nazwie nie mamy.
hd