UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tych męczarni w play-out będziemy widzieć jeszcze jedną, góra dwie odsłony, jakoś przeżyjemy:) Istotne, co dalej. Będzie niewątpliwie wietrzenie składu, wzmocnienia o których się słyszy nieoficjalnie nie byłyby najgorsze, ale wiadomo chcieć a móc, to dwie różne sprawy. Prawdziwy test dla nowego Zarządu się zbliża.

hd

Anuluj