UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wydaje mi się, a słucham uważnie, że Zarząd i Pan Jankowski mówili o tym, że ten rok ma być czasem porządków, a za 2 lata mamy grac o najwyższe cele, ale może coś źle zrozumiałem. .. Dla mnie to ma sens. Nie uwierzyłbym komuś kto by powiedział, że w przyszłym roku gramy o MP. .. widząc to co widzę. Trzeba czasu, dalszych zmian i determinacji i to wszystkich, a najbardziej samych zainteresowanych :)

kibic z dala