UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko się zgadza, była mowa o medalach za dwa, trzy lata. Ale powiedział także o dużych wzmocnieniach, na które klub będzie stać już w najbliższym czasie. Jak duże, zobaczymy, jak napisałem cudów nie wymagam, ale na jakieś sensowne transfery liczę, jak wszyscy chyba zresztą.

hd