UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tych męczarni w play-out będziemy widzieć jeszcze jedną, góra dwie odsłony, jakoś przeżyjemy:) Istotne, co dalej. Będzie niewątpliwie wietrzenie składu, wzmocnienia o których się słyszy nieoficjalnie nie byłyby najgorsze, ale wiadomo chcieć a móc, to dwie różne sprawy. Prawdziwy test dla nowego Zarządu się zbliża.

hd