UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem czy tupią, wiem natomiast co oficjalnie powiedział Viceprezes Jankowski. Nadchodzi po prostu czas, by powiedzieć sprawdzam. I żeby nie było, życzę Zarządowi jak najlepiej, cudów personalnych także nie oczekuję, KGHM w końcu w nazwie nie mamy.

hd

Anuluj