UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem czy tupią, wiem natomiast co oficjalnie powiedział Viceprezes Jankowski. Nadchodzi po prostu czas, by powiedzieć sprawdzam. I żeby nie było, życzę Zarządowi jak najlepiej, cudów personalnych także nie oczekuję, KGHM w końcu w nazwie nie mamy.
hd