UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obrażanie innych to oznaka nicości. Ty pewnie marzyłeś o trampkarzach, ale miałeś za małego ptaszka i Cię nie przyjęli :P
Obrażanie innych to oznaka nicości. Ty pewnie marzyłeś o trampkarzach, ale miałeś za małego ptaszka i Cię nie przyjęli :P