UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nikt nie zauważył, że trener zaczął wprowadzać na boisko inne zawodniczki niż zwykle. Zmiany przeprowadzone w meczu wyszły na dobre. Podkreślam też bardzo dobrą grę Eweliny Ocalewicz ( która w końcu grała dłużej niż 2 minuty na boisku i cieszyła kibiców udanymi akcjami. Zawodniczka ta jest bardzo utalentowaną zawodniczką, którą jeszcze na wiele stać ). Znakomitymi interwencjami dysponowała też Ewelina Kędzierska, a wspaniała skutecznością Agnieszka Wolska. Trzymam kciuki za Nasz klub i wierzę, że dziewczyny jeszcze pokażą na co je tak naprawdę stać.

kibic startu

Anuluj