UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Debile i co z tego, że ten z volvo był niby na swoim pasie - wymusił pierwszeństwo! Człowiek z BMW przez niego nie opanował samochodu! Przecież gdyby było wszystko OK, to pojechałby swoim pasem w kierunku Elbląga. Specjalnie spreparował czołówkę - tylko idiota tak pomyśli.

antyIdiota