UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Debile i co z tego, że ten z volvo był niby na swoim pasie - wymusił pierwszeństwo! Człowiek z BMW przez niego nie opanował samochodu! Przecież gdyby było wszystko OK, to pojechałby swoim pasem w kierunku Elbląga. Specjalnie spreparował czołówkę - tylko idiota tak pomyśli.

antyIdiota

Anuluj