UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"antyidiota"szczerze życze Ci gorszego wypadku niż był ten ! Patrzac z oka znawcy, wiedzac troche wiecej niz ludzie komentujacy mozna spokojnie stwierdzic iz to jest wina BMW. Biegli wydadzą wyrok aby tylko sprawiedliwe.