UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"antyidiota" nie ubliżaj bo spotka Cie kara :) Gdyby nie zap. .nie musial by uciekac. Volvo bylo na swoim pasie czyli wykonal manewr wiec o jakim wymuszeniu jest mowa??? Pozatym kierownica po prawej stronie tez swoje zrobila nie mowiac o nadmiernej predkosci z jaka poruszalo sie bmw. Pomysl logicznie zanim zaczniesz szerzyc takie herezje.