UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"antyidiota"szczerze życze Ci gorszego wypadku niż był ten ! Patrzac z oka znawcy, wiedzac troche wiecej niz ludzie komentujacy mozna spokojnie stwierdzic iz to jest wina BMW. Biegli wydadzą wyrok aby tylko sprawiedliwe.