UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"antyidiota" nie ubliżaj bo spotka Cie kara :) Gdyby nie zap. .nie musial by uciekac. Volvo bylo na swoim pasie czyli wykonal manewr wiec o jakim wymuszeniu jest mowa??? Pozatym kierownica po prawej stronie tez swoje zrobila nie mowiac o nadmiernej predkosci z jaka poruszalo sie bmw. Pomysl logicznie zanim zaczniesz szerzyc takie herezje.


Anuluj