A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wojtek jest niesamowitym człowiekiem i świetnym trenerem. Sport dla niego to pasja. Z dziećmi pracuje z wielką ochotą i ma mnóstwo super pomysłów, a nasze władze, zamiast być dumne z tego właśnie faktu, jak również propagować działalność Wojtka, nie robią niczego. Nie chcą pomóc, ale dlaczego. Przecież to Wojtek z ludźmi wspomagającymi, a tak naprawdę "jego" dzieciaki promują nasze miasto. Tylko kto to doceni ten wyczyn, oprócz samych zainteresowanych. Gdzie są ludzie odpowiedzialni za wspomaganie takich działań. No tak, nie ma namacalnej wygranej, wszyscy mają to w głębokim poważaniu. Wojtku, nie poddawaj się!!!
Wojtku jestes Wielki dzięki za to co robisz pozdrawiam
Złodzieje z olsztyna zabrali całą kasę i wszystkie dotacje
Apelujemy do ludzi mogących pomóc ZAWODNIKOM !!! Pomóżmy spełnić marzenia. .Nasze dzieci naprawdę zasługują na to. .. Wiem ile wysiłku kosztuje ich ta praca, treningi. .. .POMÓŻCIE NAM SPEŁNIĆ MARZENIA NASZYCH DZIECI. .
Podziwiam człowieka i serdecznie oraz szczerzę życzę rozwiązania problemu znalezienie sponsora i zdobycie jak największej ilości medali ku radości zawodników i nas Elblążan!!! Uważam jednak, że jest to świetny przykład do rozwinięcia problemu na Forum Debaty Publicznej, która odbędzie się 16 marca gdzie „ … Tym razem gościem Forum Debaty Publicznej będzie ekonomista prof. Jerzy Hausner, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas oraz prezes Grupy Lotos Paweł Olechnowicz, a tematem dyskusji będą możliwości połączenia mechanizmów: wolnego rynku, biznesu, zarządzania publicznego i partnerskiej współpracy oraz ich wpływ na polepszenie jakości zarządzania kulturą. ”
Rozumiem żal i rozterki trenera, ale czy zrobił wszystko by otrzymać dotację np z miasta, ile napisał wniosków i dziwne, że nie znalazł prywatnych sponsorów wśród biznesmenów elbląskich. Inne kluby sportowe jakoś sobie radzą, a niestety rodzice zawsze muszą płacić za rozwijanie pasji swoich dzieci, bez względu jaką dziedzinę uprawiają
Moze ktos moze zasponsorowac chodz czesc tego wyjazdu na olimpiade napewno ucieszyli by sie sportowcy i trener. a Elblag byłby dumny z takich sportowcow kibic
Do redakcji PORTEL - dlaczego nie podaliscie numeru konta na ktory mozna wplacic jakies pieniadze. .. .. Eh. .. ..
Do tego ktory napisal o rozterkach trenera = czy zrobil wszystko aby pozyskac srodki - w/g Ciebie ten trener za malo robi? Trener powinien trenowac a nie zbierac srodki - urzad miasta powinien sie zainteresowac takimi inicjatywami i pozyskiwac pieniadze - inne kluby sobie radza bo maja szczescie ze znalezli sponsorow - w/g mnie ten trener zrobil i tak duzo - swoja robote odwalil - teraz pora na innych ludzi zeby troche pomogli. (innych - z naciskiem na urzad miasta - placimy podatki jednak na cos - nowy ratusz - ladnie wyremontowane urzedy - a na sport dla niepelnosprawnych nie ma - wstyd - jeszcze jakies smieszne kwoty co to jest dla budzetu mmiasta zasponsorowac taki wyjazd raz w roku - niech kazdy z tych nieudacznikow obetnie sobie comiesieczna pensje o 100zl - te dzieciaki promuja miasto - a wy urzedasy co robicie - promujecie nieudolnosc. .. .. swoja nieudolnosc. Nie wierze ze ten trener nie byl nigdy pod waszymi drzwiami.
Znamy z autopsji wiele podobnych sytuacji. Pan Prezydent Grzegorz Nowaczyk powinien zainteresować się tą sprawą. Osobiście!!! Ale. .. !!! Dość tego!!! Pana prezydenta stać tylko na to, by nagradzać na Gali Sportu "kogoś" kto został "USUNIĘTY" z Rady Sportu w Elblągu za to, że kolejny raz dokonał FAŁSZERSTWA!!!, by wyłudzić społeczne pieniądze. Dziwne??? Zostało to udowodnione przez pracowników UM w Elblągu!!! Wstydzę się Panie Prezydencie bo to ja na Pana oddałem mój głos!!!