UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moze ktos moze zasponsorowac chodz czesc tego wyjazdu na olimpiade napewno ucieszyli by sie sportowcy i trener. a Elblag byłby dumny z takich sportowcow kibic


Anuluj