UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moze ktos moze zasponsorowac chodz czesc tego wyjazdu na olimpiade napewno ucieszyli by sie sportowcy i trener. a Elblag byłby dumny z takich sportowcow kibic
Moze ktos moze zasponsorowac chodz czesc tego wyjazdu na olimpiade napewno ucieszyli by sie sportowcy i trener. a Elblag byłby dumny z takich sportowcow kibic