UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znamy z autopsji wiele podobnych sytuacji. Pan Prezydent Grzegorz Nowaczyk powinien zainteresować się tą sprawą. Osobiście!!! Ale. .. !!! Dość tego!!! Pana prezydenta stać tylko na to, by nagradzać na Gali Sportu "kogoś" kto został "USUNIĘTY" z Rady Sportu w Elblągu za to, że kolejny raz dokonał FAŁSZERSTWA!!!, by wyłudzić społeczne pieniądze. Dziwne??? Zostało to udowodnione przez pracowników UM w Elblągu!!! Wstydzę się Panie Prezydencie bo to ja na Pana oddałem mój głos!!!

:(

Anuluj