30
12.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na prawdę świetna sprawa :) http://www.youtube.com/watch?v=dkPp1H2-DBE&feature=player_embedded#!
Tatuś (2012.03.02)

info

0  
  0
wszystkim polecam zajęcia z Panem Wojtkiem. Trener z prawdziwego zdarzenia. Takich już ze świecą szukać. Warto, aby władze miasta zainteresowały się jego działaniami. Pamiętajcie Drodzy Urzędnicy, że nie Ci, którzy najbliżej was siedzą i uśmiechają się są warci waszego wsparcia. Przy następnej Gali Sportu zauważcie działania takich jak Pan Wojtek. Pomysł, aby promować Elbląg jak miasto przyjazne niepełnosprawnym (mamy Atak, teraz wychodzi na światło dzienne działalność judo) też warty rozpropagowania.
judofan (2012.03.02)

info

0  
  0
kurde. .. szkoda ze niemaja kasy:((
(2012.03.02)

info

0  
  0
Wojtek wielki szacunek dla Ciebie za to co robisz
(2012.03.02)

info

0  
  0
Bo lepiej nagradzac ludzi zdrowych i "pieknych" nie wiadomo jakimi nagrodami, zapraszac na gale i lansowac sie z tego ze Elbląg ma świetną kadre sportowcow. .. Nie twierdze, że np. nasza karateczka nie zasługuje na nagrode i uznanie, ale chyba przyznacie mi racje ze zdrowemu czlowiekowi jest o wiele latwiej osiagnac sukces. Musimy być dumni również i z tych sportowców którzy jak widać są w cieniu a i tak przynoszą nam dumę. Chyba sprawiedliwiej byłoby dać tym ludziom troszke wiecej kaski. Należy sie im o wiele bardziej niż pozosatłym!!
dagmara (2012.03.02)

info

0  
  0
Ze wszystkim się zgadzam i popieram bardzo tylko jest jeden wyjątek nazywanie pani Beaty Strehlau "Pomocną duszą" to duże naduzycie. Prawda?
hihi (2012.03.02)

info

0  
  0
Dziękuję Redakcji PORTEL za wspaniały opis mojej pracy, dziękuję wszystkim za miłe słowa i motywację do działania, tak naprawdę to jest dużo mocniej zle, sama praca jest OK, moi zawodnicy ładują moje aku do pełna, zresztą przyjdzcie na trening, pon-śro-ptn. 15:30 w Technikum Mechanicznym w sali Judo. mój adres @ : wojtek. janik@vp. pl, Tel 669 107 001
wojtek.janik@vp.pl (2012.03.02)

info

0  
  0
Jestem pełen podziwu dla Pana trenera i dla tych sportowców. Sport to coś co kształtuje ciało i charakter człowieka - wiem o tym z autopsji. Moim sąsiadem jest jeden z podopiecznych tej sekcji judo, z czego jestem bardzo dumny. Życzę jak najwięcej wytrwałości w treningach i nie poddawania się, mimo że czasem jest bardzo ciężko i zwyczajnie nie chce się iść na trening.
OskarWiejska (2012.03.02)

info

0  
  0
A trzynasta pensja musi być; ) Bo by sie w kielni nie zgadzało. J$%^ć System w tym jestem mistrzem.
Polska dziwny kraj (2012.03.02)

info

0  
  0
Uważam, iż należy wspomagać takie pozytywne działania. Można przekazać 1% podatku. Pozdrawiam
(2012.03.03)

info

0  
  0