UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do tego ktory napisal o rozterkach trenera = czy zrobil wszystko aby pozyskac srodki - w/g Ciebie ten trener za malo robi? Trener powinien trenowac a nie zbierac srodki - urzad miasta powinien sie zainteresowac takimi inicjatywami i pozyskiwac pieniadze - inne kluby sobie radza bo maja szczescie ze znalezli sponsorow - w/g mnie ten trener zrobil i tak duzo - swoja robote odwalil - teraz pora na innych ludzi zeby troche pomogli. (innych - z naciskiem na urzad miasta - placimy podatki jednak na cos - nowy ratusz - ladnie wyremontowane urzedy - a na sport dla niepelnosprawnych nie ma - wstyd - jeszcze jakies smieszne kwoty co to jest dla budzetu mmiasta zasponsorowac taki wyjazd raz w roku - niech kazdy z tych nieudacznikow obetnie sobie comiesieczna pensje o 100zl - te dzieciaki promuja miasto - a wy urzedasy co robicie - promujecie nieudolnosc. .. .. swoja nieudolnosc. Nie wierze ze ten trener nie byl nigdy pod waszymi drzwiami.