UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wojtek jest niesamowitym człowiekiem i świetnym trenerem. Sport dla niego to pasja. Z dziećmi pracuje z wielką ochotą i ma mnóstwo super pomysłów, a nasze władze, zamiast być dumne z tego właśnie faktu, jak również propagować działalność Wojtka, nie robią niczego. Nie chcą pomóc, ale dlaczego. Przecież to Wojtek z ludźmi wspomagającymi, a tak naprawdę "jego" dzieciaki promują nasze miasto. Tylko kto to doceni ten wyczyn, oprócz samych zainteresowanych. Gdzie są ludzie odpowiedzialni za wspomaganie takich działań. No tak, nie ma namacalnej wygranej, wszyscy mają to w głębokim poważaniu. Wojtku, nie poddawaj się!!!
Blondynka :)