UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozumiem żal i rozterki trenera, ale czy zrobił wszystko by otrzymać dotację np z miasta, ile napisał wniosków i dziwne, że nie znalazł prywatnych sponsorów wśród biznesmenów elbląskich. Inne kluby sportowe jakoś sobie radzą, a niestety rodzice zawsze muszą płacić za rozwijanie pasji swoich dzieci, bez względu jaką dziedzinę uprawiają