UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem żal i rozterki trenera, ale czy zrobił wszystko by otrzymać dotację np z miasta, ile napisał wniosków i dziwne, że nie znalazł prywatnych sponsorów wśród biznesmenów elbląskich. Inne kluby sportowe jakoś sobie radzą, a niestety rodzice zawsze muszą płacić za rozwijanie pasji swoich dzieci, bez względu jaką dziedzinę uprawiają