37
31.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a po co wam elblązaki tramwaj do lasu? zaoszczędzone w ten sposób pieniądze pójdą na budowę nowego tramwaju w Olsztynie. tam jest bardziej potrzebny, niż na waszej prowincji
Hero (2011.12.31)

info

0  
  0
Super. Kolego zaorałeś już swoje pole w centrum? :)
(2011.12.31)

info

0  
  0
W "centrum" Olsztyna rzecz jasna :D
(2011.12.31)

info

0  
  0
Słuchaj Hero jak Elbląg był miastem to o olsztynie nikt nawet nie śnił bo w tamtym miejscu były tylko szuwary tak że lepiej się nie wypowiadaj
(2011.12.31)

info

0  
  0
Kiedy doczekamy się gruntownego remontu torów od 3 maja do Skrzydlatej? Nawet "Konstale" muszą tam hamować z uwagi na zły stan torów. Mam na myśli ulicę Robotniczą/Królewiecką, gdzie prowadzone mają być prace przy "503", już od wiosny 2012. Podają nawet harmonogram prac i związanych z nimi niedogodnościami dla elblążan, w tym wyłączeniu komunikacji tramwajowej od kwietnia do końca sierpnia 2012 roku.
Generallo (2011.12.31)

info

0  
  0
Tu macie szczególy co do ...likwidacji tramwaju linii nr 2 w ciągu ul.Królewieckiej . http://krolewiecka.tramwajedlaelblazan.pl/01.html Podpisujcie petycję przeciwko likwidacji "2 " w kierunku Bażantarni i Szpitala Wojewódzkiego !Nie dopuścmy ,by urzędasy PO cichu ,za naszymi plecami ,zlikwidowali tramwaj "2' w Elblągu !!1
Alojzy (2011.12.31)

info

0  
  0
o zesz wy POwskie sukinsyny! chcieliscie zlikwidowac linie tramwajowa na krolewieckiej?!! po moim trupie! zlikwidowac to wy sobie mozecie polipy w jelitach i chemoroidy w odbytach wy nieudacznicy!
tramwajarz (2011.12.31)

info

0  
  0
Może czas na podobny materiał o energetykach?
temp (2011.12.31)

info

0  
  0
Bezwzględnie należy zlikwidować tramwaj w ciągu ulicy Królewieckiej. Ci którzy tego nie rozumieją powinni utrzymywać tą linie za własne pieniądze.
(2011.12.31)

info

0  
  0
i co jeszcze może szkoły i szpitale a ci co nie rozumieją tego powinni utrzymywać to za własne pieniądze ? No i wyszło szydło z wora kto tym Elblągiem rządzi ŻENADA
(2011.12.31)

info

0  
  0