A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a po co wam elblązaki tramwaj do lasu? zaoszczędzone w ten sposób pieniądze pójdą na budowę nowego tramwaju w Olsztynie. tam jest bardziej potrzebny, niż na waszej prowincji
Super. Kolego zaorałeś już swoje pole w centrum? :)
W "centrum" Olsztyna rzecz jasna :D
Słuchaj Hero jak Elbląg był miastem to o olsztynie nikt nawet nie śnił bo w tamtym miejscu były tylko szuwary tak że lepiej się nie wypowiadaj
Kiedy doczekamy się gruntownego remontu torów od 3 maja do Skrzydlatej?
Nawet "Konstale" muszą tam hamować z uwagi na zły stan torów.
Mam na myśli ulicę Robotniczą/Królewiecką,
gdzie prowadzone mają być prace przy "503",
już od wiosny 2012.
Podają nawet harmonogram prac i związanych z nimi niedogodnościami dla elblążan,
w tym wyłączeniu komunikacji tramwajowej od kwietnia do końca sierpnia 2012 roku.
Tu macie szczególy co do ...likwidacji tramwaju linii nr 2 w ciągu ul.Królewieckiej .
http://krolewiecka.tramwajedlaelblazan.pl/01.html
Podpisujcie petycję przeciwko likwidacji "2 " w kierunku Bażantarni i Szpitala Wojewódzkiego !Nie dopuścmy ,by urzędasy PO cichu ,za naszymi plecami ,zlikwidowali tramwaj "2' w Elblągu !!1
o zesz wy POwskie sukinsyny! chcieliscie zlikwidowac linie tramwajowa na krolewieckiej?!! po moim trupie! zlikwidowac to wy sobie mozecie polipy w jelitach i chemoroidy w odbytach wy nieudacznicy!
Może czas na podobny materiał o energetykach?
Bezwzględnie należy zlikwidować tramwaj w ciągu ulicy Królewieckiej. Ci którzy tego nie rozumieją powinni utrzymywać tą linie za własne pieniądze.
i co jeszcze może szkoły i szpitale a ci co nie rozumieją tego powinni utrzymywać to za własne pieniądze ?
No i wyszło szydło z wora kto tym Elblągiem rządzi ŻENADA