UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezwzględnie należy zlikwidować tramwaj w ciągu ulicy Królewieckiej. Ci którzy tego nie rozumieją powinni utrzymywać tą linie za własne pieniądze.


Anuluj