UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a po co wam elblązaki tramwaj do lasu? zaoszczędzone w ten sposób pieniądze pójdą na budowę nowego tramwaju w Olsztynie. tam jest bardziej potrzebny, niż na waszej prowincji

Hero

Anuluj