UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a po co wam elblązaki tramwaj do lasu? zaoszczędzone w ten sposób pieniądze pójdą na budowę nowego tramwaju w Olsztynie. tam jest bardziej potrzebny, niż na waszej prowincji
Hero
a po co wam elblązaki tramwaj do lasu? zaoszczędzone w ten sposób pieniądze pójdą na budowę nowego tramwaju w Olsztynie. tam jest bardziej potrzebny, niż na waszej prowincji
Hero