UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu macie szczególy co do ...likwidacji tramwaju linii nr 2 w ciągu ul.Królewieckiej . http://krolewiecka.tramwajedlaelblazan.pl/01.html Podpisujcie petycję przeciwko likwidacji "2 " w kierunku Bażantarni i Szpitala Wojewódzkiego !Nie dopuścmy ,by urzędasy PO cichu ,za naszymi plecami ,zlikwidowali tramwaj "2' w Elblągu !!1

Alojzy

Anuluj