A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Odwołać Nowaczyka, Przywrócić Słonine, z pewnością lepszy od niego
do tego jelopa co jest za likwidacja lini. jakbys chcial wiedziec czopku to oplacam co miesiac bilet miesiecy wiec mam prawo wymagac! bo prawie codziennie korzystam z lini numer 2.Wiec stul dziob
Linia nr 2 wbrew pozorom jest bardziej opłacalna od linii nr 1 lub 3 (ta w dni wolne od pracy)
Tępy fuju! Opłacam tą linię w niewielkim ułamku z niemałej kasy którą wpłacam w ratuszu jako podatki. Tak samo jak i resztę inwestycji elbląskich, choć nie mam w ich sprawie prawa głosu.
pozdrowienia dla załogi tramwajów, a z ciekowości mógłby ktoś napisać jak wyglądają płace w spółce, zwłaszcza w charakterze motorniczego. .. ???
zamknij sie nikczemny psie, usunac to mozesz nowaczyka ze stolka bo jest nedznym prezydentem
W Elblagu powinny byc gora dwie linie, patrz podobnej wielkosci Grudziadz. Kto to wszystko ma utrzymywac?