37
31.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Odwołać Nowaczyka, Przywrócić Słonine, z pewnością lepszy od niego
żywa prawda (2011.12.31)

info

0  
  0
do tego jelopa co jest za likwidacja lini. jakbys chcial wiedziec czopku to oplacam co miesiac bilet miesiecy wiec mam prawo wymagac! bo prawie codziennie korzystam z lini numer 2.Wiec stul dziob
pasager (2012.01.01)

info

0  
  0
Linia nr 2 wbrew pozorom jest bardziej opłacalna od linii nr 1 lub 3 (ta w dni wolne od pracy)
(2012.01.01)

info

0  
  0
Tępy fuju! Opłacam tą linię w niewielkim ułamku z niemałej kasy którą wpłacam w ratuszu jako podatki. Tak samo jak i resztę inwestycji elbląskich, choć nie mam w ich sprawie prawa głosu.
Radomir (2012.01.01)

info

0  
  0
pozdrowienia dla załogi tramwajów, a z ciekowości mógłby ktoś napisać jak wyglądają płace w spółce, zwłaszcza w charakterze motorniczego. .. ???
dfgh (2012.01.01)

info

0  
  0
zamknij sie nikczemny psie, usunac to mozesz nowaczyka ze stolka bo jest nedznym prezydentem
pasager do radomir (2012.01.02)

info

0  
  0
W Elblagu powinny byc gora dwie linie, patrz podobnej wielkosci Grudziadz. Kto to wszystko ma utrzymywac?
zawadziak (2012.06.27)

info

0  
  0