UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słuchaj Hero jak Elbląg był miastem to o olsztynie nikt nawet nie śnił bo w tamtym miejscu były tylko szuwary tak że lepiej się nie wypowiadaj


Anuluj