UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy doczekamy się gruntownego remontu torów od 3 maja do Skrzydlatej? Nawet "Konstale" muszą tam hamować z uwagi na zły stan torów. Mam na myśli ulicę Robotniczą/Królewiecką, gdzie prowadzone mają być prace przy "503", już od wiosny 2012. Podają nawet harmonogram prac i związanych z nimi niedogodnościami dla elblążan, w tym wyłączeniu komunikacji tramwajowej od kwietnia do końca sierpnia 2012 roku.

Generallo

Anuluj