UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tu macie szczególy co do ...likwidacji tramwaju linii nr 2 w ciągu ul.Królewieckiej . http://krolewiecka.tramwajedlaelblazan.pl/01.html Podpisujcie petycję przeciwko likwidacji "2 " w kierunku Bażantarni i Szpitala Wojewódzkiego !Nie dopuścmy ,by urzędasy PO cichu ,za naszymi plecami ,zlikwidowali tramwaj "2' w Elblągu !!1

Alojzy