A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od dawna kasuje bilety nie jeżdżę na "gapę" właśnie dla tego że mam szacunek dla ludzi pracujących w Tramwajach Elbląskich. Bardzo fajny i ciekawy artykuł. I mam pytanie może ktoś podpowie czy nasze ogórki to te same PESY co ma Gdańsk?? :) A i pozdrowienia Panie Marku dla Pana i dla Krzysia. :)
Może zrobimy ankietę co zlikwidować linię nr2 czy tego popaprańca co to wymyślił.
Do "pasażer": a może ludzie nie chcieli pokazać twarzy? Pomyślałeś o tym? Może wartyo uszanować prośby o niepokazywanie wizerunku osób, które tego nie chcą?
Może zrobimy ankietę co zlikwidować linię nr2 czy tego popaprańca co to wymyślił.
A co za idiota wpadł na taki pomysł żeby zlikwidować dwójkę, to tak jakby wymyślił żeby rozebrać bramę targową to to samo
Dobra już wiem :) "121N są obecnie spotykane jedynie w Elblągu. " a w Gdańsku to swing :)
Miasto w ramach budowy obwodnicy wschodniej przez bażantarnię!!!! chce zlikwidowac linie tramwajową w ciągu ulicy Marymonckiej. Portel zajmijcie się tym!!!!! Prosimy.
chca zlikwidowac 2 bo jak zrobia lofty na krolewieckiej to kto bedzie z tych bogaczy mieszkal w halasie jadacych tramwajow
Tramwajarz: Gdańskie "pesy" różnią się tym że mają jeden wózek więcej, zamiast 3 członów - 5, trochę inne "mordki" oraz to że są na normalny rozstaw torów a u nas na 1000mm. Btw już ktoś wspominał, po torowiskach elbląskich można pojeździć 105-ką w ATS http://www.ats.d6team.pl Elbląg jest z lat 2004 chyba, ale brak budynków i infrastruktury.
Gdańśkie PESY- czyli Swingi to nieco inna konstrukcja. Natomiast Elbląg był pierwszym miastem ktory posiadal niskopodlogowe wagony z PESY-m. in. przed W-wą, Łodzią, Bydgoszczą.